Ініціаторка започаткованого у 2020 році проєкту “Люди громади” головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош вирішила стисло пригадати про усіх героїв та героїнь цієї успішної ініціативи та розповіла про плани в рамках проєкту на 2021 рік.
Отже, у 2020 Галина Сергіївна та керівниці місцевих закладів культури розповіли 19 історій про мешканців та мешканок Городищенської територіальної громади:
Люди громади: від контролера – до голови ОТГ
Люди громади: Микола Сидорчук і його поетичне слово
Люди громади: вчитель-волонтер із Михлина Микола Коваленко
Люди громади: феномен трудолюбивості Анатолія Бернадина з Бережанки
Люди громади: заслужена вчителька України Ірина Алімова з Угринова
Люди громади: привітна та працьовита Олена Георгіївна або просто баба Лєна з Городища
Люди громади: мати-героїня – не звання, а покликання для Ганни Туряниці з Бережанки
Люди громади: Михайло Луцюк з Михлина – сміхотерапевт і не тільки
Люди громади: шанований між людьми медик Ірина Дубень або наша Павлівна
Люди громади: Аркадій Шостак – лікар від Бога
Люди громади: 90-літній пан Сибіряк з Городища
Люди громади: бджоляр з дитинства пан Юрій з Дубової Корчми
Люди громади: щира й привітна сільська жінка з Угринова пані Оксана
Люди громади: майстриня на всі руки Софія Пахомівна з Городища
Люди громади: ветеран-орденоносець Іван Ілларіонович Джам з Бережанки
Люди громади: вусатий “молочар” із Городища Володимир Перванчук
Люди громади. Вона – староста, він – депутат: усе про сім’ю Онищуків із Михлина
Люди громади: народжений вишивати Павло Мізернюк із Михлина
Люди громади: бджілка-трудівниця з Угринова Євгенія Давидчук
“Кожна особистість неповторна. Кожна людська оповідь цікава по-своєму. Тому, ми продовжуватимемо розповідати про наших чудових мешканців і мешканок громади задля привернення уваги населення до їх життєвих історій та виховання поваги до них як індивідуумів”, – зазначила головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош.
Також пані Галина додала, що у 2021 році, окрім написання статей на вебсайті сільської ради, планується створення серії світлин “Люди громади” на офіційній сторінці ТГ у Фейсбуці, яка розповідатиме про працівників і працівниць апарату ради.
Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада