Графіки прийому

Графік роботи Городищенської сільської ради та старостинських округів

Робочі дні  Обідня перерва
Понеділок-четвер
8:30-17:30
13:00-13:45
П’ятниця
8:30-16:15
13:00-13:45

Графік прийому громадян головою, заступниками голови, секретарем і старостами

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Дні прийому
СОКОЛЮК 

Світлана Василівна

Голова Понеділок, п’ятниця (щотижня)

Городищенська сільська рада

09:00-13:00

Перший вівторок  місяця

с. Жабче 10:00-11:00

с. Колодеже 11:00-12:00

смт. Сенкевичівка 12:00-13:00

с. Губин Перший 14:00-15:00

с. Шклинь 15:00-16:00

Перший четвер місяця

с. Несвіч  10:00-11:00

с. Чаруків  11:00-12:00

с. Михлин  12:00-13:00

с. Бережанка 14:00-15:00

с. Угринів 15:00-16:00

ПІКУН

Іван Адамович

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Понеділок, середа (щотижня)

Городищенська сільська рада

09:00-13:00

Перший вівторок/четвер місяця

09:00-11:00

виїзний прийом громадян / населений пункт визначається за декілька днів до виїзного прийому з оприлюдненням оголошення

СІЧЕВСЬКИЙ

Дмитро Юрійович

Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Середа, п’ятниця (щотижня)

Городищенська сільська рада

09:00-13:00

Перший вівторок/четвер місяця

09:00-11:00

виїзний прийом громадян / населений пункт визначається за декілька днів до виїзного прийому з оприлюдненням оголошення

ШАК

Ірина Володимирівна

Секретар Понеділок, середа (щотижня)

Городищенська сільська рада

09:00-13:00

АКІМОВА 

Світлана Леонідівна

Староста Несвічівського старостинського округу Вівторок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

СТЕПАНЮК

Сергій Володимирович

Староста Бережанківського старостинського округу Вівторок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

ТУРІЙ

Любов Антонівна

Староста Угринівського старостинського округу Понеділок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

ОНИЩУК 

Яніна Михайлівна

Староста Михлинського старостинського округу Вівторок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

ГАВРИЛЮК

Валентин Анатолійович

Староста смт. Сенкевичівка, сіл Губин Перший, Ниви-Губинські Вівторок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

КРИЩУК 

Світлана Анатоліївна

Староста сіл Чаруків, Вигуричі Понеділок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

ДОЛОНСЬКА

Людмила Іванівна

Староста сіл Шклинь, Шклинь Другий Понеділок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

МАЦЕХ

Євгенія Григорівна

Староста сіл Колодеже, Жабче, Сергіївка, Наталин Вівторок, четвер (щотижня)

09:00-13:00

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget