Апарат ради

Посада ПІБ
Сільський голова Соколюк Світлана Василівна
Секретар сільської ради Шак Ірина Володимирівна
Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Стецькович Роман Іванович
Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради
Староста Угринівського старостинського округу Турій Любов Антонівна
Староста Несвічівського старостинського округу Акімова Світлана Леонідівна
Староста Михлинського старостинського округу Онищук Яніна Михайлівна
Староста Бережанківського старостинського округу Степанюк Сергій Володимирович
Староста Сенкевичівського старостинського округу Гаврилюк Валентин Анатолійлович
Староста Шклинського старостинського округу Долонська Людмила Іванівна
Староста Колодеженського старостинського округу Мацех Євгенія Григорівна
 Староста Чаруківського старостинського округу Крищук Світлана Анатоліївна
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Січевський Дмитро Юрійович
Фінансовий відділ (зі статусом юридичної особи)
Начальник Воробей Іванна Григорівна
Головний спеціаліст-бухгалтер Лебедєва Інна Миколаївна
Гуманітарний відділ (зі статусом юридичної особи)
Начальник Міндюк Тетяна Іванівна
Головний спеціаліст Бакош Галина Сергіївна
Головний спеціаліст Бондарук Василь Володимирович
Централізована бухгалтерія гуманітарного відділу
Головний бухгалтер Ковальчук Валентина Василівна
Бухгалтер Дубень Ольга Василівна
Бухгалтер Гордійчук Ольга Євгеніївна
Бухгалтер Булига Павліна Володимирівна
Бухгалтер Мельник Олена Михайлівна
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Начальник відділу – головний бухгалтер Мельник Юлія Леонідівна
Головний спеціаліст-бухгалтер Коришко Зоя Іванівна
Відділ земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки
Начальник Кобилянська Людмила Юріївна
Головний спеціаліст Кривицька Лідія Мойсеївна
Головний спеціаліст Освіцінська Наталія Володимирівна
Провідний спеціаліст Галашевський Олександр Володимирович
Відділ (центр) надання дміністративних послуг
Начальник Гнатюк Олена Володимирівна
Головний спеціаліст-адміністратор Качанюк Юлія Анатоліївна
Адміністратор Пашкалян Валентина Михайлівна
Адміністратор Кукелка Галина Андріївна
Адміністратор Федорчук Алла Леонідівна
Адміністратор Лук’янова Алла Володимирівна
Головний спеціаліст з питань мобілізаційної і обороної роботи, цивільного захисту та ведення військового обліку Швець Юлія Василівна
Державний реєстратор Олімпіюк Сергій Володимирович
Відділ соціального захисту населення
Начальник Подмовська Галина Леонідівна
Головний спеціаліст Ковальчук Людмила Олексіївна
Служба у справах дітей
Начальник Міндюк Юлія Василівна
Відділ кадрового, юридичного та організаційного забезпечення
Начальник Шадловська Надія Юріївна
Головний спеціаліст-юрист Савчук Богдан Вячеславович
Водій автотранспортного засобу Кундля Роман Петрович
Технічний працівник Герасимюк Людмила Володимирівна

Службовий номер телефону: 0661992578

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія