У Городищенській громаді затвердили План заходів з виконання резолюції РБ ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”

11.01.2024

10 січня 2024 року під час тридцять шостої позачергової сесії Городищенської сільської ради було затверджено План заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період 2024-2025 року у Городищенській сільській територіальній громаді.

Напрацювання та впровадження локального плану заходів з реалізації Національного та обласного Плану дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” передбачалося меморандумом про співпрацю між Городищенською сільською радою та ГО “Ґендерний креативний простір” у межах  проєкту “Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325”, який реалізовувався у Волинській області з липня 2023 року по грудень 2023 року завдяки підтримці Уряду Канади.

Dsc 1088До виконання цього проєкту долучилися чотири громади – Володимирська, Городищенська, Камінь-Каширська та Ковельська.

Про це проінформувала головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош.

Посадовиця коротко ознайомила обранців громади з підсумками реалізованого проєкту та напрацьованим Планом заходів.

Місцевий план дій охоплює такі важливі питання як протидія насильству, створення інклюзивного середовища, інтеграція ВПО, реабілітація військових, надання психологічної допомоги постраждалим від конфліктів, розширення каналів комунікації тощо.

Також Галина Бакош додала, що у Плані враховані рекомендації робочої групи з реалізації проєкту “Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325” у Городищенській громаді.

До виконання вищезазначеного документу залучені майже всі структурні підрозділи Городищенської сільської ради, постійні комісії, бюджетні установи, Молодіжна рада та поліцейський офіцер громади.

План заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період 2024-2025 року у Городищенській сільській територіальній громаді розроблено в межах проєкту “Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325”, який реалізовано ГО “Ґендерний креативний простір” та Коаліцією Волинь 1325 завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту “Жінки. Мир. Безпека: створюємо місцеві рішення разом”, що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія