Городищенська громада – учасниця проєкту на підтримку резолюції РБ ООН 1325: пресанонс реалізації

08.08.2023

ПРЕСАНОНС

реалізації проєкту “Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325”

З липня 2023 року по грудень 2023 року у Волинській області реалізовується проєкт “Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325”. До виконання цього проєкту долучилися чотири громади – Володимирська, Городищенська, Камінь-Каширська та Ковельська.

завантаженняПроєкт реалізується ГО “Ґендерний креативний простір” та Коаліцією Волинь 1325 завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту “Жінки. Мир. Безпека: створюємо місцеві рішення разом”, що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Проєкт “Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325” спрямовано на виконання Обласного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”: Стратегічної цілі 1 – забезпечення рівноправної участі жінок і чоловіків у прийнятті рішень щодо запобігання конфліктам, розв’язання конфліктів, постконфліктного відновлення на всіх рівнях та в усіх сферах, зокрема секторі безпеки і оборони; Оперативної цілі 3 – залучення інститутів громадянського суспільства до прийняття рішень з підтримки і просування культури миру, встановлення миру, постконфліктного відновлення та надання допомоги особам, які постраждали від конфлікту;  Завдання 5 – створення умов для участі інститутів громадянського суспільства, у тому числі органів самоорганізації населення, активістів, у впровадженні порядку денного “Жінки, мир, безпека”; Заходу 2 – консультації для територіальних громад щодо формування та реалізації плану дій 1325 на рівні територіальної громади.

З метою реалізації проєкту представники/ці ОМС, жіночі місцеві громадські організації та осередки жіночого активізму, жінки-лідерки та жінки-ВПО територіальних громад Волинської області будуть залучені до різних заходів обласного та місцевого рівнів: воркшопи (офлайн та онлайн), регіональні адвокаційні зустрічі-навчання, мережувальні заходи тощо.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія