Відбулась 36 позачергова сесія Городищенської сільської ради

11.01.2024

Dsc 107110 січня відбулася тридцять шоста позачергова сесія Городищенської сільської ради – перша у 2024 році.

Депутати розглянули дев’ять питань порядку денного. На початку сесійного засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя у боротьбі з московськими загарбниками, та традиційно розпочали сесію виконанням Державного Гімну України.

Обранці громади підтримали локальний План заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період 2024-2025 року. Із документом, який було напрацьовано у межах  проєкту “Флагманські ініціативи громад Волині на підтримку 1325” , ознайомила головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош.Dsc 1078

Сесія затвердила розпорядження голови сільської ради Світлани Соколюк, прийняті в міжсесійний період.

По решті питань, що стосувалися земельної сфери (затвердження проєктів землеустрою щодо щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості),  затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, а також припинення терміну дії договорів оренди), доповіла начальниця відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина Гедз.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія