Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
06/03/2023 Городище №28/01-02
Про створення комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Городищенської територіальної громади

Керуючись пунктом 20, частини 4, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою упорядкування роботи та координації дій з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Городищенської територіальної громади:

  1. Створити постійно діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Городищенської територіально громади.
  2. Затвердити персональний склад постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Городищенської територіальної громади (додаток 1).
  3. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Гродищенської територіальної громади (додаток 2).
  4. Затвердити форму Акту опису нерухомого майна (додаток3).
  5. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія