Виконком Городищенської сільської ради розглянув ряд важливих питань

11.12.2023

У День місцевого самоврядування, 7 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Городищенської сільської ради. Члени виконкому розглянули ряд важливих питань, частина з яких стосувалася роботи у наступному році.

зображення Viber 2023 12 07 17 11 52 522Начальниця центру надання адміністративних послуг Городищенської сільської ради Олена Гнатюк поінформувала про заяви, які надійшли на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб. Всього ЦНАП отримав шість таких заяв.

Головна спеціалістка гуманітарного відділу Алла Гуменюк представила на розгляд виконкому графік роботи закладів культури та бібліотек на 2024 рік. Також виконком підтримав рішення про проведення у Городищенській громаді 6-го фестивалю різдвяної пісні “Колядує вся громада”. Захід відбудеться у селі Шклинь 29 грудня. Його мета – популяризація культурних традицій. У фестивалі візьмуть участь аматорські колективи, окремі виконавці, заклади культури. Кошти, які будуть зібрані на заході, спрямують на допомогу ЗСУ.

Начальниця фінансового відділу Городищенської сільської ради Іванна Воробей поінформувала про проєкт бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік. За її словами, наступний рік буде непростим у фінансовому плані через воєнний стан і зміни у законодавстві. Сума запланованих у 2024 році доходів становить 90 млн 647 тисяч гривень. Загальний фонд бюджету складе 52,9 млн гривень. Також до бюджету має надійти 2 млн грн дотацій. Водночас, через зміни до законодавства дохідна частина бюджету зменшиться на 10 млн гривень. Серед негативних тенденцій, які можуть вплинути на фінансове становище – зростання вартості електроенергії.

зображення Viber 2023 12 07 17 11 52 769Крім цього, виконком затвердив Перспективний план роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2024 рік. Також проголосовано Перелік об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт та графік звірянь місця проживання фізичних осіб.

Проголосовано план роботи виконавчого комітету на 2024 рік.

Розглянуто кілька проєктів рішень щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

По 3 тисячі гривень виділено шести сім’ям мобілізованих військовослужбовців у рамках програми соціальної підтримки. Також по 5000 гривень отримають військові, які зазнали поранень внаслідок бойових дій і потребують лікування. Традиційно матеріальна допомога також буде спрямована на лікування і соціальну підтримку мешканців Городищенської громади.

зображення Viber 2023 12 07 17 11 53 347Принагідно, з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування до присутніх звернулася голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк.

“Я пригадую далекий 2017 рік. Тоді наша громада була маленькою. Пройшов час. І Городищенська громада виросла, об’єднала довколишні села, стала потужнішою економічно. Але розвиток громади неможливий без спільної командної роботи. Тому я хочу подякувати усім працівникам апарату сільської ради, членам виконкому, депутатам і старостам. Адже без вас, без опори на колектив я б не зробила нічого. Дякую вам за вашу працю, за довіру і підтримку. Ми пройшли разом довгий шлях і здолали різні випробування. Стали сильнішими і мудрішими. Бажаю усім скорішого настання миру і перемоги. Це буде найкращий подарунок і найкраще свято”, – зазначила очільниця.

Найвища шана і подяка нашим воїнам, нашим захисникам, які сьогодні ведуть боротьбу з російськими окупантами. Завдяки їхній звитязі ми маємо можливість працювати і жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посадовиці Городищенської громади популяризують українську хустку

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія