Посадовиці Городищенської громади популяризують українську хустку. ФОТО

07.12.2023

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій.

Українська хустка є невід’ємною частиною української культурної спадщини. Споконвіку на українських землях хустка була не просто обов’язковим головним убором для заміжніх жінок, а й особливим сакральним предметом, реліквією, що передавалась із покоління в покоління.

Якщо вишиванка це наш генетичний код, то хустка – оберіг та символ життя.

З нагоди свята посадовиці Городищенської громади вбралися в українські хустки, влаштувавши майстер-клас із їх зав’язування (напередодні).

Dsc 0379“Хустка – особливе вбрання українок. Тут поєднуються стримані кольори та витончені малюнки, яскраві фарби й ніжні візерунки, що відзначають ніжність і вишуканість українок, їхню природну красу. Українська хустка – невід’ємна частина української культурної спадщини. Вона є оберегом жінки з давніх-давен. А сьогодні наші яскраві хустини – це особливі прикраси, доповнення образу. Приємно, що День української хустки співпадає з нашим професійним святом… Вітаю всіх!” – голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія