Відбулася 35 чергова сесія Городищенської сільської ради

20.12.2023

20 грудня відбулося засідання  тридцять п’ятої чергової сесії Городищенської сільської ради.

Dsc 0587На початку сесії депутати вшанували хвилиною пам’яті Героїв України, які полягли у битві з російськими загарбниками.

Заступник голови Городищенської сільської ради Віктор Білик презентував цільову програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Городищенської громади на 2024 рік. Основна мета – підтримати первинну і вторинну ланку медицини та діяльність ФАПів.

Обранці громади затвердили зміни до цільової програми “Розвиток фізичної культури і спорту на 2021 – 2025 роки”. У її рамках на 95 тисяч зросте фінансове забезпечення команд, які беруть участь у спортивних змаганнях.

Депутати проголосували стратегію розвитку закладів освіти громади: Угринівського ліцею, Сенкевичівського ліцею, Шклинського ліцею, Колодеженського ліцею та Несвічівської гімназії. Коротко про плани шкіл розповіли їхні директори, присутні на сесії.

Dsc 0598Також сесія підтримала зміни до цільових програм: “Розвиток культури та мистецтва у Городищенській громаді на 2021 – 2025 роки”, “Розвиток освіти у Городищенській громаді на 2021 – 2025 роки”, “Підтримка та розвиток молоді Городищенської громади на 2022 – 2025 роки”.

Затверджено Положення про територіальний конкурс “Молода людина року”, який проводитиметься до Міжнародного дня молоді 12 серпня.

Депутати розглянули блок питань соціальної сфери та соціальної підтримки певних категорій населення громади. Затверджено Програму компенсаційних витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів місцевого бюджету. Внесено зміни і доповнення до програми “Соціальний захист населення” на 2021 – 2025 роки”, а також до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям Городищенської сільської ради. Основний акцент у 2024 році буде спрямовано на соціальний захист і підтримку військовослужбовців і членів їх сімей. Матеріальна допомога у розмірі 3000 гривень буде виплачуватися всім мобілізованим до Дня захисників і захисниць України.

Dsc 0596“Наша головна мета у 2024 році у сфері соціальної політики – підтримка наших воїнів. Адже завдяки їм ми маємо змогу жити і працювати на своїй землі. Українська армія сьогодні здійснює подвиг. Ми маємо пам’ятати про це”, – наголосила голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк.

Сесія Городищенської сільської ради також ухвалила Положення про Почесну грамоту, грамоту та подяку Городищенської сільської ради та внесла зміни до структури апарату управління.

Начальниця фінансового відділу Городищенської сільської ради Іванна Воробей ознайомила депутатів з основними параметрами бюджету громади на 2024 рік. Загальна дохідна частина бюджету передбачена у розмірі 91 млн 237 тисяч гривень.

Депутати проголосували Положення про електронні петиції в Городищенській сільській раді.

Також сесія розглянула земельні питання порядку денного, які стосувалися відносин оренди, затвердження технічної документації, надання дозволів на розробку проєктів землеустрою.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія