Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
08/12/2023 Городище №166/01-02
Про скликання тридцять п’ятої чергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Провести тридцять п’яту чергову  сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  20 грудня 2023  року об 11.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного тридцять п’ятої чергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Світлана СОКОЛЮК.
 2. Про цільову програму розвитку первинної медико – санітарної допомоги  Городищенської сільської ради на 2024 рік. Інформує: заступник сільського голови з діяльності виконавчих органів Віктор БІЛИК.
 3. Про внесення змін до цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту у Городищенській громаді на 2021-2025 роки». Інформує: заступник сільського голови з діяльності виконавчих органів Віктор БІЛИК.
 4. Про затвердження стратегії розвитку Угринівського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області на 2024-2029 роки. Інформує: начальник гуманітарного відділу Тетяна МІНДЮК.
 5. Про затвердження стратегії розвитку Сенкевичівського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області на 2024-2029 роки. Інформує: начальник гуманітарного відділу Тетяна МІНДЮК.
 6. Про затвердження стратегії розвитку Шклинського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області на 2024-2029 роки. Інформує: начальник гуманітарного відділу Тетяна МІНДЮК.
 7. Про затвердження стратегії розвитку Колодеженського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області на 2024-2029 роки. Інформує: начальник гуманітарного відділу Тетяна МІНДЮК.
 8. Про затвердження стратегії розвитку Несвічівської гімназії Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області на 2024-2029 роки. Інформує: начальник гуманітарного відділу Тетяна МІНДЮК.
 9. Про внесення змін до цільової програми «Розвиток культури та мистецтва у Городищенській громаді на 2021-2025 роки». Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Алла ГУМЕНЮК.
 10. Про внесення змін до цільової програми «Розвиток освіти  у Городищенській громаді на 2021-2025 роки». Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Василь БОНДАРУК.
 11. Про затвердження Положення про територіальний конкурс «Молода людина року». Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина БАКОШ.
 12. Про внесення змін до цільової програми «Підтримка та розвиток молоді Городищенської громади на 2022-2025 роки». Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина БАКОШ.
 13. Про внесення змін до Положення про Молодіжну раду Городищенської сільської територіальної громади. Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина БАКОШ.
 14. Про встановлення розміру допомоги на поховання непрацюючих працездатних осіб,  що не  застраховані в  системі загальнообов’язкового соціального страхування на 2024 рік. Інформує: начальник соціального захисту Галина ПОДМОВСЬКА.
 15. Про передачу повноважень Управлінню соціального захисту Луцької райдержадміністрації  на 2024 рік.   Інформує: начальник соціального захисту Галина ПОДМОВСЬКА.
 16. Про затвердження цільової Програми  «Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів місцевого бюджету Городищенської сільської  ради на 2023 рік». Інформує: начальник соціального захисту Галина ПОДМОВСЬКА.
 17. Про внесення змін та доповнень до Цільової програми «Соціальний захист населення» на 2021-2025 роки. Інформує: начальник соціального захисту Галина ПОДМОВСЬКА.
 18. Про порядок використання коштів у 2023-2025 роках до цільової програми «Соціальний захист  населення Городищенської  сільської ради на 2021-2025 роки» та цільової програми для дітей «Цукровий діабет» на 2021-2025 роки » та цільової програми «Розвиток агропромислового комплексу Городищенської сільської ради на 2021-2025 роки». Інформує: начальник соціального захисту Галина ПОДМОВСЬКА.
 19. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги на 2024 рік. Інформує: начальник соціального захисту Галина ПОДМОВСЬКА.
 20. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийняті в міжсесійний період.  Інформує: сільський голова Світлана СОКОЛЮК.
 21. Про затвердження Положення про Почесну грамоту, грамоту та подяку Городищенської сільської ради. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Надія ШАДЛОВСЬКА.
 22. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги керівництву сільської ради, посадовим особам відділів апарату сільської ради, структурних підрозділів виконавчого комітету та виконавчих органів ради, службовцям та робітникам, зайнятих обслуговуванням сільської ради. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Надія ШАДЛОВСЬКА.
 23. Про встановлення умов оплати праці сільського голови у 2024 році. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Надія ШАДЛОВСЬКА.
 24. Про внесення змін до структури апарату управління сільської ради. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Надія ШАДЛОВСЬКА.
 25. Про припинення господарського відання. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Надія ШАДЛОВСЬКА.
 26. Про затвердження Програми діяльності та утримання комунальної установи «Трудовий архів» на 2024 рік. Інформує: начальник фінансового відділу Іванна ВОРОБЕЙ.
 27. Про бюджет Городищенської сільської територіальної громади на 2024 рік. Інформує: начальник фінансового відділу Іванна ВОРОБЕЙ.
 28. Про план роботи сільської ради на 2024 рік. Інформує: секретар сільської ради Ірина ШАК.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шевчук Лілії Ярославівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для городництва та  передачу земельної ділянки  в оренду громадянину Ліштвану Федору Матвійовичу. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги , яка розташована в с. Шклинь. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду СГПП «Несвіч». Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) сільськогосподарського призначення під польовими та проектними дорогами за межами с. Несвіч та передачі в оренду СГПП «Несвіч». Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій ТОВ «УКРТАУЕР». Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій та проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 36. Про надання дозволу на продовження договору оренди. Інформує: заступник сільського голови з діяльності виконавчих органів Віктор БІЛИК.
 37. Про затвердження Положення про електронні петиції в Городищенській сільській раді. Інформує: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської  ради Дмитро СІЧЕВСЬКИЙ.
 38. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.10.2020 року №1/10 «Про затвердження Положення про старосту Городищенської сільської ради восьмого скликання». Інформує: секретар сільської ради Ірина ШАК.
 39. Інші питання.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія