У Сенкевичівці переселенців знайомили з Городищенською громадою

20.09.2022

Місяць тому в гуртожитку в селищі Сенкевичівка поселилися внутрішньо переміщені особи, які прибули на Волинь з різних куточків України – з Донецької, Луганської, Харківської областей.  Це переважно люди похилого віку, в яких зруйноване житло і яким нікуди повертатися.

Городищенська сільська рада з усіх сил намагається забезпечити цим людям комфортні умови. Так, завдяки прийнятій виконавчим комітетом програмі підтримки та адаптації внутрішньо переміщених осіб, для них організовано гаряче харчування та придбано товари першої необхідності.

А вчора, 19 вересня, у гуртожитку організовано теплу зустріч, у межах якої ознайомлено із життям Городищенської ТГ до повномасштабного вторгнення росії в Україну та під час війни.Dsc 0452

За ініціативою голови Світлани Соколюк із презентацією громади до переселенців завітала головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош. Посадовиця коротко розповіла про адміністративний устрій та населення Городищенської ТГ, основні види діяльності та напрями розвитку громади. Також пані  Галина акцентувала увагу на основних заходах і проєктах, які вдається реалізувати в теперешніх умовах – підтримка ВПО, відправка гуманітарних вантажів на фронт, благодійні акції тощо.

Присутні із захопленням слухали історію головної спеціалістки та залишили схвальні відгуки від зустрічі. Домовилися організовувати схожі вечори спілкування і в майбутньому.

На завершення Галина Бакош презентувала віртуальну виставку картин художника Володимира Яницького, доля якого також закинула в Городищенську громаду. Як повідомила головна спеціалістка, однією з перших, запланованих на майбутнє зустрічей у Сенкевичівці, відбудеться саме зустріч із митцем.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія