У Городищенській громаді прийняли Програму підтримки та адаптації внутрішньо переміщених осіб

10.08.2022

Dsc 0853У Городищенській сільській громаді Луцького району прийняли Програму підтримки та адаптації внутрішньо переміщених осіб. Таке рішення було ухвалене під час засідання  виконкому  9 серпня.

Основна мета програми – допомога людям, які залишили свої домівки і були змушені втікати від російської військової агресії.

“Це нова програма, яка приймається на 2022-2023 роки. Російська військова агресія принесла багато горя і страждань для України. Багато людей були змушені втікати від окупантів і залишили свої домівки. А в когось взагалі вже немає житла, бо воно знищене російськими артилерійськими обстрілами. Ми маємо допомогти цим людям, підтримати їх і продемонструвати, що ми – єдина українська родина. Dsc 0844

До нашої громади переїжджає 38 внутрішньо переміщених осіб. Вони будуть мешкати в гуртожитку в селищі Сенкевичівка. Це переважно люди похилого віку. Вони прибули на Волинь з різних куточків – з Донецької, Луганської, Харківської областей. У них зруйноване житло. Їм зараз нікуди повертатися. Програма, яку ми затвердили, передбачає організацію триразового безкоштовного харчування для переселенців, забезпечення засобами гігієни, змінною постіллю. Вона фінансується з нашого бюджету. Також ми будемо залучати кошти благодійних організацій та фондів”, – розповіла голова Городищенської сільської громади Світлана Соколюк.

Також Світлана Соколюк повідомила, що до Сенкевичівки переїхала сім’я з чотирма дітьми з Херсона.

“Сім’я оселилась у приватному секторі. Місцеві мешканці вже принесли їм продукти, овочі, фрукти. Дуже рада, що люди підтримують один одного і проявляють взаємну турботу та милосердя у час грізних випробувань для нашої країни. Ворог ніколи не переможе таку націю”, – додала очільниця громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся виконком Городищенської сільської ради. ФОТО

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія