У Городищенській громаді стартує конкурс проєктів місцевих ініціатив

24.05.2022

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 19.05.2022 № 81 “Про затвердження програми підтримки ініціатив жителів Городищенської громади на 2022 рік” та розпорядження голови від 23.05.2022 року № 72/01-02 “Про оголошення конкурсу та створення конкурсної комісії” Городищенська сільська рада оголошує конкурс проєктів місцевих ініціатив.

Подача заявок на участь у конкурсі стартує з 24 травня 2022 року.

Реєстрація проєктних заявок триватиме до 01 липня 2022 року до 15:00 год.

Photo 1653306123573Відповідно до Програми підтримки ініціатив жителів Городищенської громади на 2022 рік конкурс проєктів місцевих ініціатив проводиться за такими напрямками:

благоустрій вулиць (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ і місць поховання, догляд за намогильними спорудами, встановлення інформаційних таблиць, ознакування, улаштування квітників);

– організація дозвілля населення (облаштування зон відпочинку, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей і молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля);

– покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, парків відпочинку, встановлення смітників, в т. ч. для роздільного збору сміття).

Загальний бюджет реалізації ініціатив від Городищенської сільської ради становить 200 000 грн на два конкурсні проєкти вартістю 100 000 грн кожен.

Співфінансування учасників у розмірі не менше 1 % від загальної вартості проєкту однієї ініціативи. Власний внесок може бути також реалізований матеріалами чи роботами учасниками проєкту.

Вимоги до заявників:

  • склад ініціативної групи не менше п’яти осіб;
  • відповідальна особа (підписант договору) має досягти 18-річного віку та бути зареєстрованим жителем громади.

Для внесення місцевої ініціативи заявникам необхідно зібрати 30-50 підписів мешканців, які досягли 18 років та зареєстровані в межах Городищенської сільської територіальної громади.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися у Порядку проведення конкурсу на визначення кращих ініціатив жителів Городищенської сільської територіальної громади 

Отож, запрошуємо ініціативні групи громади активно подавати та готувати заявки на участь у конкурсі проєктів і боротися за перемогу в ньому.

Зразки необхідних для подачі заявок документів, визначені Порядком, додаються:

За додатковою інформацією можна звертатися до секретаря конкурсної комісії – головного спеціаліста гуманітарного відділу Галини Бакош:  gum_gorodyshche@ukr.net

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget