У Городищенській громаді розпочато роботу над проєктом Стратегії розвитку

27.12.2023

Городищенська сільська рада  повідомляє про початок роботи над проєктом Стратегії розвитку  Городищенської громади на період до 2027 року.

Сьогодні відбулося установче засідання робочої групи, на якому обговорено основні принципи стратегічного планування, його процес і структуру. Учасники та учасниці онлайн-офлайнової зустрічі ознайомилися із основними етапами розробки Стратегії.

Із початком роботи над важливим документом присутніх привітала голова Городищенської ТГ Світлана Соколюк, яка впевнена, що найважливішим аспектом становлення та розвитку громади є питання створення її майбутнього із рівним доступом до послуг, високою якістю життя та комфортними і безпечними умовами проживання.

Dsc 0780Нагадаємо, на засіданні 34-ої сесії Городищенської сільської ради затверджено оновлений склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Городищенської територіальної громади.  До неї входять представники місцевого самоврядування, бізнесу, громадського сектору та Молодіжної ради. Очолює групу заступник голови Віктор Білик. Координує та організовує основну діяльність  головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош.

До роботи над Стратегією розвитку Городищенської громади залучені консультантка зі стратегічного планування Наталія Бойко та консультантка з бюджетних питань Асоціації міст України Людмила Євсєєва, котрі, власне, і презентували сьогодні дорожну карту процесу розробки стратегічного плану розвитку.

Спільно з експертками робоча група має провести соціально-економічний аналіз громади та аналіз розвитку територіального простору, розробити SWOT-матрицю та провести аналіз порівняльних переваг, викликів і ризиків, сформулювати стратегічне бачення, перелік цілей і завдань та План заходів із реалізації Стратегії розвитку громади.

Крім того, створення Стратегії передбачає широке залучення мешканців громади до обговорення їх бачення проблем, що існують сьогодні, та шляхів їх вирішення, подальшого розвитку громади. Так, найближчими днями на медіаресурсах громади буде запущено анкетування з вивчення думки місцевих жителів. Опитування – конфіденційне, результати будуть оброблятися незалежними експертами.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія