Відбулося засідання 34-ої сесії Городищенської сільської ради

04.12.2023

4 грудня відбулося засідання тридцять четвертої сесії Городищенської сільської ради, яка розглянула двадцять два питання порядку денного. 

Депутати розпочали роботу хвилиною мовчання за Героями, які загинули в боях із російськими загарбниками.

Dsc 0162Затверджено оновлений склад робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Городищенської територіальної громади. Роботою групи керуватиме заступник голови Городищенської громади Віктор Білик. До неї увійде 35 осіб – представників місцевого самоврядування, бізнесу, громадського сектору та Молодіжної ради.

Обранці громади внесли зміни до бюджету. Зокрема, виділено 195 тисяч гривень на чищення доріг. Також додаткові кошти спрямовано на закупівлю продуктових подарункових наборів для дітей військовослужбовців, сиріт і напівсиріт до Дня Святого Миколая. Компенсацію з бюджету отримають особи, які мають право на пільговий проїзд у залізничному транспорті. Також кошти виділять на закупівлю дизельного палива, медикаментів, генератора. Dsc 0172

“Приємно, що ми звертаємо увагу на наших маленьких мешканців і готуємо для них подарунки до Дня Святого Миколая. Для дітей особливо важливо відчувати тепло і турботу в цей непростий час”, – зазначила голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк.

Інша частина питань порядку денного стосувалася сфери земельних відносин. Депутати підтримали ряд рішень про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для різних потреб, розроблення детального плану території, припинення права постійного користування та надання дозволу для проведення експертної грошової оцінки землі та передачу земельної ділянки у державну власність.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія