У Городищенській громаді проводитимуть конкурс “Молода людина року”

21.12.2023

У Городищенській територіальній громаді до Міжнародного дня молоді щороку проводитиметься конкурс “Молода людина року”. Відповідне рішення було ухвалене під час  35-ї сесії Городищенської сільської ради 20 грудня.

Dsc 0647Про проєкт рішення депутатам розповіла головна спеціалістка гуманітарного відділу Городищенської сільської ради Галина Бакош.

Це – відкритий конкурс, який проводитиметься для всіх жителів Городищенської сільської територіальної громади віком 14-35 років. Його основна мета: відзначення вагомих досягнень молоді у різних сферах суспільного життя громади, заохочення її до активної участі у громадському житті.

Конкурс відбуватиметься щороку в червні-липні напередодні Дня молоді, який відзначають 12 серпня.

Звання «Молода людина року» присуджується за особливі досягнення, що сприяють розвитку суспільно-економічного життя громади, підтримці та розбудові України, у поточному та попередньому роках у кількох номінаціях:
«Молодий захисник України» / «Молода захисниця України» (за особисту мужність, відвагу та ініціативні дії, виявлені під час діяльності, пов’язаної із захистом незалежності і територіальної цілісності України, за активну участь у справу зміцнення оборони, законності, правопорядку, захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій.);
«Молодий волонтер» / «Молода волонтерка» (за безпосередню участь у волонтерському русі зі сприяння  Збройним Силам України та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, постраждалим внаслідок військових дій, підтримку України);
«Молодий благодійник» / «Молода благодійниця» (за добровільне та безкорисливе надання матеріальної, фінансової та іншої підтримки для розвитку Городищенської сільської територіальної громади, систематичні благодійні внески у будь-який із основних напрямів благодійної діяльності, незалежно від форми надання допомоги);
«Молодий активіст» / «Молода активістка» (за активну ефективну громадську діяльність, спрямовану на захист прав та інтересів жителів Городищенської громади, впровадження соціально значущих програм і здійснення відповідних заходів);
«Сила духу» (за визначні культурно-мистецькі, наукові, спортивні та інші досягнення молодої людини з інвалідністю).

Переможці конкурсу в кожній з п’яти номінацій отримають по 2000 гривень та статуетки.

Підведення підсумків Конкурсу здійснюється конкурсною комісією, яка, за потребою (якщо в номінації буде більше одного кандидата), проводить онлайн-голосування серед жителів громади.

Нагородження переможців і вручення відзнак проводиться урочисто в рамках заходів до Дня молоді, що відзначається 12 серпня.

Оголошення про старт конкурсу буде у червні.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія