У Городищенській громаді діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

16.11.2021

При відділі соціального захисту населення Городищенської сільської ради діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Тут надають оперативну і фахову допомогу тим, хто постраждав.

У складі мобільної бригади – працівники апарату ради: начальник відділу соціального захисту населення, начальник служби у справах дітей, уповноважена особа з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі, поліцейський офіцер громади, староста на підвідомчій території, а також психологи закладів освіти (за згодою).  Вони першими надають людям, які потрапили у кризову ситуацію або постраждали від домашнього насильства, оперативну соціальну та психологічну допомогу.

Мобільна бригада функціонує в робочі дні згідно графіку роботи Городищенської сільської ради. Про випадки домашнього насильства можуть повідомляти усі, хто знає про них або ж став свідком таких ситуацій за тел. 0661992578.

Мобільна бригада — це спеціалізована служба підтримки осіб, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, в тому числі тих, хто постраждав від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Основна мета її діяльності – невідкладне надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг із консультування, кризового та екстреного втручання та інших соціальних послуг, відповідно до їхніх потреб.

Розпорядження голови № 75/01.02 від 23.04.2021 “Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія