Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/04/2021 с.Городище №75/01.02
Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», з метою надання соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб:

  1. Створити мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  2. Затвердити Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Додаток 1).
  3. Затвердити склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Додаток 2).
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Д.Ю. Січевського.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія