Свято-нагородження: у Городищенській громаді відзначили учнів і педагогів. ФОТО

28.05.2021

Вчора, 27 травня, на території Угринівського старостинського округу відбулося свято-нагородження, на якому відзначили учнів і педагогів Городищенської ТГ, котрі гідно представили свою громаду на обласних творчих конкурсах та спортивних змаганнях.Dsc 0972

27 травня будинок культури села Угринів радо зустрів гостей, котрі зібралися на урочисте  свято – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначили найкращих учнів , які гідно представили Городищенську громаду на обласних творчих конкурсах, які показали високий рівень знань, стали переможцями спортивних змагань. захищаючи честь школи та громади.

Талановитих учнів та їх наставників вітали голова Городищенської територіальної громади Світлана Соколюк, староста Угринівського старостинського округу Любов Турій, начальник гуманітарного відділу Тетяна Міндюк, головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина Бакош і директор Угринівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, депутат Городищенської сільської ради, голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, молоді та спорту Ольга Романюк.

Відповідно до розпорядження голови № 92/01.02 від 24.05.2021 “Про проведення свята-нагородження з відзначення призерів обласних творчих конкурсів та спортивних змагань територіального етапу XVIII Спортивних ігор школярів Волині” педагоги та школярі нагороджувалися у декількох номінаціях.Dsc 0717

У номінації “Професіоналізм і новаторство” нагороду здобула вчителька початкових класів Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Раїса Сидорчук, переможниця (диплом ІІ ступеня) XXVI обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів “Творчі сходинки педагогів Волині”.

У номінації “Обдарованість і творчість” нагородили учнів, котрі стали призерами обласних творчих конкурсів та обласних етапів Всеукраїнських творчих конкурсів (Анастасія Наумчук, Аріадна Гуменюк, Владислава Мамчук, Ірина Онофрук, Денис Вихованець – учні Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Юлія Мельничук – учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Олеся Пестракович, Каміла Гонтар – учениці Чаруківського ліцею).

У номінації «Олімпійська надія» нагородили учнів, котрі стали призерами обласних спортивних змагань. А це – Михайло Онищук та Юрій Махіборода із Михлина, учні Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Dsc 0794

Вчителям, які здійснювали підготовку учнів до участі у вищезазначених творчих конкурсах і змаганнях оголошено подяки голови Городищенської сільської ради.

Зазначимо, що, відповідно до цільової програми “Розвиток освіти у Городищенській громаді на 2021-2025 роки”  переможці конкурсів і змагань обласних етапів отримають грошові винагороди.

Також у межах свята-ногородження відзначили учасників спортивних змагань та команди закладів загальної середньої освіти, котрі здобули призові місця у  територіальному етапі XVIII Спортивних ігор школярів Волині із різних видів спорту та вручили подяки організаторам змагань. Dsc 0992

На завершення святкового дійства, за багаторічну сумлінну працю, відданість професії, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління голова Городищенської ТГ  Світлана Соколюк вручила подяки та квіти педагогам закладів загальної середньої освіти, котрі провели на освітянській ниві чималий відрізок часу.

Не обійшлося і без вітальних пісенних, хореографічних, фольклорних, гімнастичних і театральних номерів від талановитих угринівських школярів. Велике спасибі Катерині Голоті, Лілії Бжезінській, ведучим заходу та усім учасникам за організацію чудового свята.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget