Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 24/05/2021 року №92/01.02 с.Городище
Про проведення свята-нагородження з відзначення призерів обласних творчих конкурсів та спортивних змагань територіального етапу XVIII Спортивних ігор школярів Волині

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», цільових програм «Розвиток освіти у Городищенській громаді на 2021-2025 роки» та «Розвиток фізичної культури і спорту у Городищенській громаді на 2021-2025 роки», з метою створення сприятливих умов для розвитку інтелектуального, творчого та спортивного потенціалу талановитих дітей та підлітків, піднесення статусу обдарованих учнів та їх наставників

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Провести свято-нагородження з відзначення призерів обласних творчих конкурсів та спортивних змагань територіального етапу XVIII Спортивних ігор школярів Волині 27 травня 2021 року на базі Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  2. За особливі досягнення у творчих конкурсах та спортивних змаганнях, а також підготовку учнівської молоді до участі у творчих конкурсах, нагородити учнів та вчителів Городищенської сільської ради подяками, грамотами, медалями, кубками та грошовими преміями у сумі 4 800 грн:

2.1. У номінації «Професіоналізм і новаторство» відзначити грамотою та грошовою винагородою у сумі 500 грн вчителя Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Раїсу Сидорчук, котра стала переможницею (диплом ІІ ступеня) XXVI обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

2.2. У номінації «Обдарованість і творчість» нагородити учнів, котрі стали призерами обласних творчих конкурсів та обласних етапів Всеукраїнських творчих конкурсів.

Анастасія Наумчук Учениця 2 класу Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ІІ місце в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» (дистанційно) (вчитель Валентина Байбула). Одноразова грошова винагорода 400 грн.
Аріадна Гуменюк Учениця 7 класу Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів І місце у ІІІ (обласному) етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література» (вчитель Микола Сидорчук). Одноразова грошова винагорода 500 грн.
Юлія Мельничук Учениця 10 класу Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література» (вчитель Валентина Неліпович). Одноразова грошова винагорода 400 грн.
Владислава Мамчур Учениця 3 класу Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Переможниця обласного конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічна композиція» за роботу «Хатинка Діда Мороза» (вчитель Раїса Сидорчук).

Одноразова грошова винагорода 500 грн.

Ірина Онофрук Учениця 3 класу Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Переможниця обласного конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка» за роботу «Новорічна красуня» (вчитель Раїса Сидорчук).

Одноразова грошова винагорода 500 грн.

Денис Вихованець Учень 3 класу Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Переможець обласного конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Український сувенір» за роботу «Різдвяний вінок» (вчитель Раїса Сидорчук).

Одноразова грошова винагорода 500 грн.

Олеся Петракович Учениця 7 класу Чаруківського ліцею І місце в обласному конкурсі з писанкарства «Великодні писанки» у 2020-2021 н.р. (вчитель Ірина Гнатюк). Одноразова грошова винагорода 500 грн.
Каміла Гонтар Учениця 7 класу Чаруківського ліцею ІІ місце в обласному конкурсі з писанкарства «Великодні писанки» у 2020-2021 н.р. (вчитель Ірина Гнатюк). Одноразова грошова винагорода 400 грн.

 

2.3. Оголосити подяки вчителям, які здійснювали підготовку учнів до участі у вищезазначених творчих конкурсах.

2.4. У номінації «Олімпійська надія» нагородити учнів, котрі стали призерами обласних спортивних змагань.

Михайло Онищук Учень 7 класу Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ІІІ місце в обласних змаганнях XVIII Спортивних ігор школярів Волині з тенісу настільного (вчитель-тренер Віталій Онищук). Одноразова грошова винагорода 300 грн.
Юрій Махіборода Учень 10 класу Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ІІІ місце в обласних змаганнях XVIII Спортивних ігор школярів Волині з тенісу настільного (вчитель-тренер Віталій Онищук). Одноразова грошова винагорода 300 грн.

2.5. Оголосити подяку вчителю-тренеру Віталію Онищуку за підготовку учасників змагань.

2.6. Відзначити учасників спортивних змагань та команди закладів загальної середньої освіти, котрі здобули призові місця у  територіальному етапі XVIII Спортивних ігор школярів Волині із різних видів спорту.

2.6.1. Змагання з баскетболу серед дівчат:

І місце – команда Шклинського ліцею;

ІІ місце – команда Сенкевичівського ліцею.

2.6.2. Змагання з баскетболу серед юнаків:

І місце – команда Шклинського ліцею;

ІІ місце – команда Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Сенкевичівського ліцею.

2.6.3. Змагання з волейболу серед дівчат:

І місце – команда Шклинського ліцею;

ІІ місце – команда Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Сенкевичівського ліцею.

2.6.4. Змагання з волейболу серед юнаків:

І місце – команда Шклинського ліцею;

ІІ місце – команда Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Чаруківського ліцею.

2.6.5. Змагання з тенісу настільного:

  • Серед дівчат:

І місце – Станіслава Луцюк, учениця Михлинського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

  • Серед юнаків:

І місце – Михайло Онищук, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Юрій Махіборода, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Анатолій Денисюк, учень Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Загальне місце команди:

І місце – Михлинський ЗЗСО І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

2.6.6. Змагання з легкоатлетичного кросу:

  • Дистанція 500 м (дівчата):

І місце – Дарина Карватюк, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Владислава Вознюк, учениця Сенкевичівського ліцею;

ІІІ місце – Наталія Стасюк, учениця Колодеженського ліцею.

  • Дистанція 500 м (юнаки):

І місце – Дмитро Журавльов, учень Колодеженського ліцею;

ІІ місце – Вадим Смаль, учень Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Іван Гнатюк, учень Сенкевичівського ліцею.

  • Дистанція 1000 м (дівчата):

І місце – Ірина Смірнова, учениця Сенкевичівського ліцею;

ІІ місце – Дарина Гнатюк, учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Маргарита Вавренчук, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Дистанція 1000 м (юнаки):

І місце – Олег Дубень, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Денис Романюк, учень Сенкевичівського ліцею;

ІІІ місце – Юрій Синиця, учень Чаруківського ліцею.

  • Загальне місце команди:

І місце – Сенкевичівський ліцей;

ІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

2.6.7. Фестиваль «Нащадки козацької слави»:

  • Стрибки в довжину з місця (дівчата):

І місце – Уляна Марчук, учениця Чаруківського ліцею (212 см);

І місце – Маргарита Вавренчук, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (212 см);

ІІ місце – Галина Неведюк, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (208 см);

ІІІ місце – Вікторія Гордійчук, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (206 см);

ІІІ місце – Наталія Лукановська, учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (206 см).

  • Стрибки в довжину з місця (юнаки):

І місце – Дмитро Журавльов, учень Колодеженського ліцею (271 см);

ІІ місце – Олег Дубень, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (261 см);

ІІІ місце – Владислав Редчук, учень Сенкевичівського ліцею (260 см).

  • Стрибки в довжину з місця (загальнокомандне):

І місце – Сенкевичівський ліцей;

ІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Чаруківський ліцей.

  • Стрибки зі скакалкою за 30 секунд:

І місце – Вікторія Гордійчук, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (105 разів);

ІІ місце – Уляна Марчук, учениця Чаруківського ліцею (104 рази);

ІІІ місце – Юлія Грищук, учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (93 рази);

ІІІ місце – Христина Мережа, учениця Чаруківського ліцею (93 рази).

  • Стрибки зі скакалкою за 30 секунд (загальнокомандне):

І місце – Чаруківський ліцей;

ІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Човниковий біг (дівчата):

І місце – Христина Мережа, учениця Чаруківського ліцею (рез. 10.1);

І місце – Вікторія Лагода, учениця Чаруківського ліцею (рез. 10.1);

ІІ місце – Уляна Марчук, учениця Чаруківського ліцею (рез. 10.2);

ІІ місце – Вікторія Гордійчук, учениця ородищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (рез. 10.2);

ІІІ місце – Маргарита Вавренчук, учениця ородищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (рез. 10.3).

  • Човниковий біг (юнаки):

І місце – Дмитро Журавльов, учень Колодеженського ліцею (рез. 9.4);

ІІ місце – Владислав Редчук, учень Сенкевичівського ліцею (рез. 9.5);

ІІ місце – Костянтин Добровольчький, учень Чаруківського ліцею (рез. 9.5);

ІІІ місце – Олег Дубень, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (рез. 9.6);

ІІІ місце – Дмитро Гонта, учень Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (рез. 9.6).

  • Човниковий біг (загальнокомандне):

І місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Чаруківський ліцей;

ІІІ місце – Сенкевичівський ліцей.

  • Перетягування канату:

І місце – Сенкевичівський ліцей;

ІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Легкоатлетична естафета:

І місце – Чаруківський ліцей;

ІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Конкурс «Знавець історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху за часів незалежної України»:

І місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Сенкевичівський ліцей.

  • Загальне місце команди:

І місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Чаруківський ліцей;

ІІІ місце – Сенкевичівський ліцей.

2.6.8. Легка атлетика:

  • Дистанція 100 м (дівчата):

І місце – Дарина Гнатюк, учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Дарина Карватюк, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Владислава Вознюк, учениця Сенкевичівського ліцею;

  • Дистанція 100 м (юнаки):

І місце – Олег Дубень, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Андрій Демський, учень Шклинського ліцею;

ІІІ місце – Іван Гнатюк, учень Секевичівського ліцею.

  • Дистанція 200 м (дівчата):

І місце – Маргарита Вавренчук, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Уляна Марчук, учениця Чаруківського ліцею;

ІІІ місце – Вікторія Гордіюк, учениця Колодеженського ліцею.

  • Дистанція 200 м (юнаки):

І місце – Олексій Оліферович, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Денис Голодюк, учень Шклинського ліцею;

ІІІ місце – Іван Гнатюк, учень Сенкевичівського ліцею.

  • Дистанція 400 м (дівчата):

І місце – Дарина Карватюк, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Наталія Стасюк, учениця Колодеженського ліцею;

ІІІ місце – Ольга Цісар, учениця Сенкевичівського ліцею.

  • Дистанція 400 м (юнаки):

І місце – Дмитро Журавльов, учень Колодеженського ліцею;

ІІ місце – Артур Купець, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Іван Гнатюк, учень Сенкевичівського ліцею.

  • Дистанція 800 м (дівчата):

І місце – Ірина Смірнова, учениця Сенкевичівського ліцею;

ІІ місце – Вероніка Крисюк, учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Христина Мережа, учениця Чаруківського ліцею.

  • Дистанція 800 м (юнаки):

І місце – Денис Романюк, учень Сенкевичівського ліцею;

ІІ місце – Олексій Оліферович, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Артур Міндюк, учень Шклинського ліцею;

  • Дистанція 1500 м (дівчата):

І місце – Галина Неведюк, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Уляна Савельєва, учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Марина Пилінка, учениця Чаруківського ліцею.

  • Дистанція 1500 м (юнаки):

І місце – Олег Дубень, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Вадим Смаль, учень Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Павло Нижник, учень Сенкевичівського ліцею.

  • Стрибки у довжину (дівчата):

І місце – Уляна Марчук, учениця Чаруківського ліцею;

ІІ місце – Василина Осадчук, учениця Сенкевичівського ліцею;

ІІІ місце – Дарина Бучман, учениця Шклинського ліцею.

  • Стрибки у довжину (юнаки):

І місце – Дмитро Журавльов, учень Колодеженського ліцею;

ІІ місце – Андрій Демський, учень Шклинського ліцею;

ІІІ місце – Олег Дубень, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Штовхання ядра (дівчата):

І місце – Дарина Бучман, учениця Шклинського ліцею;

ІІ місце – Христина Черняховська, учениця Колодеженського ліцею;

ІІІ місце – Уляна Савельєва, учениця Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Штовхання ядра (юнаки):

І місце – Олександр Гаць, учень Шклинського ліцею;

ІІ місце – Юрій Шило, учень Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Володимир Романюк, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Метання списа (дівчата):

І місце – Дарина Бучман, учениця Шклинського ліцею;

ІІ місце – Христина Черняховська, учениця Колодеженського ліцею;

ІІІ місце – Катерина Ліштван, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Метання списа (юнаки):

І місце – Денис Романюк, учень Сенкевичівського ліцею;

ІІ місце – Валентин Козак, учень Шклинського ліцею;

ІІІ місце – Володимир Романюк, учень Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  • Загальне місце команди:

І місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Сенкевичівський ліцей;

ІІІ місце – Шклинський ліцей.

  1. Фінансовий відділ здійснити фінансування заходів та виплату грошових винагород згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника гуманітарного відділу Тетяну Міндюк.

 

 

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget