Стратегія розвитку: розпочато опитування жителів і підприємців

29.12.2023

У Городищенській громаді розпочато опитування в межах роботи над Стратегією розвитку, головна мета якого – визначити основні проблеми, що існують в громаді, та перспективи її розвитку на майбутнє. 

У межах розроблення Стратегії розвитку Городищенської сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів із її реалізації проводиться опитування мешканців громади  для визначення ключових проблем/потреб, які необхідно вирішити для  розвитку громади та перспектив її розвитку в майбутньому.

Онлайн-анкетування триватиме до кінця січня 2024 року.

Закликаємо долучитися до нього максимально, адже думка жителів громади є важливою та обов’язково буде врахована під час визначення пріоритетних завдань та шляхів розвитку.

Жителі громади можуть заповнити анкету за посиланням:  анкета з вивчення думки мешканців Городищенської громади

Для підприємців громади – дещо інше опитування: анкета з вивчення думки представників бізнесу, у тому числі ФОП, що діють на території Городищенської громади

Опитування конфіденційне, результати будуть оброблятися незалежними експертами.

Ваша думка для нас є важливою та обов’язковою і  буде врахована при визначенні пріоритетних завдань, шляхів і напрямів  розвитку Городищенської громади!

Нагадаємо, днями відбулося перше засідання робочої групи , яка разом із консультантками Асоціації міст України працюватиме над Стратегією.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія