Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!

06.12.2023

Проєкт USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я та Центрами контролю і профілактики хвороб (ЦКПХ) розпочали масштабну інформаційну кампанію щодо важливості вакцинації, спрямовану на аудиторію людей віком 60+.

додаток 1 до листа UsaidХочемо проінформувати, що Проєкт фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію».

Мета Проєкту полягає у зміцненні спроможності Уряду України попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, забезпечити виконання критично важливих функцій громадського здоров’я в кризовий період та захистити здоров’я усіх українців, у тому числі вразливих та маргіналізованих груп, а також розширювати та забезпечувати послуги з охорони психічного здоров’я для населення, що зазнало впливу війни.

додаток 2 до листа UsaidОдин з аспектів роботи Проєкту є збільшення охоплення населення вакцинацією. Люди віком понад 60 років є найбільш уразливою групою ризику перед вірусними захворюваннями, такими як грип та COVID-19. Їхня імунна система слабшає з роками, а супутні хронічні хвороби загострюють перебіг захворювань. За статистикою, літні люди із супутніми хворобами частіше отримують важкі ускладнення від вірусних інфекцій, частіше потребують госпіталізації і, мають вищі ризики смерті. Єдиним механізмом попередження важких наслідків для літніх людей є своєчасне профілактичне щеплення.

На жаль, рівень вакцинації цієї категорії українців недостатній.

З метою подолання прогалин у вакцинації цільових аудиторій, Проєкт у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України та обласними Центрами контролю і профілактики хвороб (ЦКПХ) розпочали масштабну інформаційну кампанію щодо важливості вакцинації, спрямовану на аудиторію людей віком 60+.

Інформаційна кампанія щодо важливості вакцинації людей віком понад 60 років покращить зміцнення здоров’я українців, вбереже їх від тяжких і летальних наслідків вірусних захворювань та зменшить навантаження на медичну систему. Це – важлива суспільна проблема, яку ми можемо вирішити спільними зусиллями.

Також ця кампанія інформаційно підтримує діяльність обласних Центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ). ЦКПХ за новою філософією системи громадського здоров’я в Україні покликані наближати послуги з імунізації до кожного українця і популяризувати імунізацію.

Шануйся, піклуйся, вакцинуйся

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія