Роковини: імена українських Героїв, які загинули у травні 2022 року

18.05.2023

Пам’ять… Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна… Пам’ять! Гірка пам’ять…

Час… Час, немов перевіряючи на міцність, піддає нас новим і новим випробуванням. Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу. На Сході України гримлять вибухи й свистять кулі. Страшна звістка стукає у двері, викликаючи розпач і невгамовний біль у душах рідних та близьких. Серця справжніх Героїв завмирають. Завмирають, як сама Україна, яка погрянула в жалобі за своїх синів.

Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, сильні духом і натхненні любов’ю до життя земляки, то говорити важче вдвічі.

Рік тому, у травні 2022 року, Городищенська громада втратила трьох своїх Героїв.

Згадаймо їхні імена…

ГоризонтальнаНазар Пасічник ,15.02.1996 р.н., с.Несвіч. Загинув 18 травня 2022 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу н.п.Володимирівка на Донеччині.

Володимир Літвінчук, 09.12.2000 р.н., смт. Сенкевичівка. Загинув 20 травня 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині від вогнепального проникаючого осколкового поранення грудної клітки.

Андрій Наконечний, 23.09.1976 р.н., с.Шклинь. Загинув 30 травня 2022 року під час виконання бойового завдання у м.Бахмут на Донеччині.

Вічна слава та пам’ять Героям України! Не забудемо… Не пробачимо…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Городищенській громаді відкрили пам’ятний фотостенд загиблим у війні з російським агресором

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія