У Несвічі попрощалися із загиблим бійцем Назаром Пасічником

24.05.2022

Сьогодні увесь Несвіч встелений квітами та стоїть на колінах: тут прощаються із односельчанином, який став Героєм України.

24 травня Городищенська громада попрощалася із загиблим захисником України Назаром Пасічником, уродженцем с.Несвіч. Бійця відспівали у Свято-Михайлівському храмі та поховали у рідному селі.

Чимало мешканців громади прийшли попрощатися із військовим, серед них – рідня, друзі, представники влади та небайдужі жителі, які зустріли загиблого односельчанина живим коридором.

“Назар з надзвичайною волею, силою та вірою в Україну боронив наш мир у 2016-2022 роках і, на жаль, віддав своє життя в 26 років. За кожною людиною стоять мрії, бажання… Люди мають жити, а не вмирати!” – пишуть друзі про Назара у соціальних мережах, додаючи “Герої не вмирають!”

Щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати дорогої людини. Поділяємо ваше горе. Сумуємо за втратою найкращих синів України. Вічна пам’ять Герою!

Старший лейтенант Пасічник Назар Ігорович народився 15.02.1996 р. у селі Несвіч.

У 2011 році закінчив 9 класів у ЗОШ с.Несвіч та пішов навчатися до ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою м.Луцьк.

У 2013 році вступив до Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м.Львів, а в 2016 р. був направлений до 58-мої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, що на Сумщині.

Обороняв Україну офіцером у складі 13 батальону 58 бригади в Чернігівській, Сумській, Донецькій, Луганський областях.

Загинув 18 травня від ворожого артилерійського обстрілу поблизу села Воєводівка, що під м.Сєвєродонецьк Луганської області.  

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget