Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/07/2020 року №59 с.Городище
Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у І півр. 2020 року

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Турій Л. про роботу із зверненнями громадян, реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад виконком сільської ради відмічає, що в сільській раді проводиться прийом громадян сільським головою та секретарем. На стендах сільської ради вивішені графіки прийому громадян в Луцькій районній державній адміністрації і раді, в Волинській обласній державній адміністрації і обласній раді. На даний час до сільської ради надходять звернення про надання земельних ділянок у приватну власність, надання матеріальних допомог. Відповідно до статті 38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’ виконком сільської ради ВИРІШИВ :

  1. Інформацію секретаря Турій Л. про роботу із зверненнями громадян що надійшли у І півр. 2020 року взяти до відома.
  2. Установити суворий контроль за розглядом звернень громадян у встановлені Законом України «Про звернення громадян» терміни.
  3. Вжити заходів на підвищення відповідальності посадових осіб за якість і ефективність роботи із зверненнями громадян.
  4. Здійснювати оперативне реагування на документи зі стислими термінами виконання та своєчасне виконання інших документів згідно з вимогами, установленими чинним законодавством.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Інформація
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget