Програма святкування Дня села Угринів

05.08.2019

Святкування Дня села Угринів. Дрес-код – УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА.

Шановні мешканці та гості Городищенської громади запрошуємо Вас на свято села Угринів, яке відбудеться 25 серпня 2019 року.

Програма святкового заходу розпочнеться о 08:00 із конкурсу юних рибалок на місцевому ставку, де діти віком до 15 років зможуть спробувати себе в амплуа рибалки та отримати нагороду за вилов найбільшої рибини та найбільшої ваги рибного улову. 

О 10:00 на стадіоні с.Угринів відбудуться змагання з міні-волейболу. Запрошуються всі бажаючі мешканці села.

Об 11:00 фанати футболу мають змогу повболівати за улюблену команду: відбудеться матч “Волинь” (Угринів)- ФК “Лище”.

О 13:00 спортивні баталії продовжуватимуться у вигляді піднімання гирі для юнаків і чоловіків (вікові категорії: 15-18 років; 18-35 років; за 35 років) та стрибків на скакалці для дівчат і жінок (вікові категорії: до 18 років; 18-35 років; за 35 років). В цей же час, біля будинку культури, розпочнуться розваги для дітей -“веселі” гірки, батути, машинки, солодка вата тощо від Григорій Мускулистий ВЕСЕЛІ АТРАКЦІОНИ та глітер-тату від Nastia Polikarpova

О 15:00 на центральній площі села розпочнеться святковий концерт із проведенням  конкурсів і нагородженням, відзначенням почесних жителів громади, іменинників тощо. Тут же можна буде зробити пам’ятні світлини біля декількох фотозон та пригоститися біля козацького столу.

Близько 20:00 в Угринові розпочнеться “жива” дискотека.

Реклама

Одягніть вишиванку, прихопіть із собою супер-гарний настрій і приходьте на свято! Будемо раді бачити!

У разі виникнення питань, звертайтесь в Угринівський старостинський округ або за тел. 0959200440 (Галина БАКОШ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тематика, частування та конкурси: що вирішували на першому засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Дня села Угринів

Відбулось друге засідання оргкомітету з нагоди святкування Дня села Угринів

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія