Тематика, частування та конкурси: що вирішували на першому засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Дня села Угринів

05.07.2019

Сьогодні, 05 липня,  під керівництвом голови Городищенської ОТГ Світлани СОКОЛЮК відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня села Угринів (Розпорядження №57/01.02 від 21.06.2019).

Img 20190705 103834

Img 20190705 103803

В ході засідання обговорено питання місця проведення святкового дійства та його основну тематику. Так як День села заплановано провести 25 серпня 2019 року, то основним стилем буде УКРАЇНСЬКИЙ з нагоди Дня Незалежності України. Саме ж дійство відбуватиметься, за рішенням оргкомітету, на території будинку культури – в центрі села Угринів.

Також учасники засідання (Оргкомітет) обговорили організацію дозвілля для дітей в цей день: це і “Веселі атракціони”, і солодка вата, і глітер-тату, і малювання на асфальті… Кожен зможе віднайти для себе щось цікаве.

Дорослі ж, в свою чергу, зможуть проявити свої здібності в різних видах конкурсів, таких як “Перетягування канату” (силовий конкурс для чоловіків), “Овочева фантазія” (жіночки з гарною фантазією зможуть позмагатися у вмінні красиво нарізати овочі та оформляти їх на таці), “Заквітчане подвір’я Угринова” (тут нагороджуватимуть господарів найкращого угринівського двора) тощо.

Ще одним цікавим нагородженням для всіх буде номінація “Найвишиваніша родина” (відзначатиметься сім’я, котра в цей день – День села Угринів – буде стильно вбрана в національний український одяг).

За наслідками засідання членам оргкомітету надані відповідні доручення (чимало з них висвітлено тут *  Заходи День села Угринів).

Img 20190705 121542

Ви можете познайомитись з ПРИМІРНОЮ ПРОГРАМОЮ ДНЯ СЕЛА УГРИНІВ:

08.00 – конкурс юних рибалок (діти віком до 15 років можуть спробувати себе в амплуа рибалки/нагороджуватимуть того, хто виловить найбільшу кількість риби за певний проміжок часу та того, хто піймає найбільшу вагу);

11.00 – футбольний матч “Угринів-Лище”;

13.00 – спортивні змагання (деталі згодом/відповідальний Голота М.М.) та розваги для дітей (атракціони, солодка вата тощо);

15.00 – святковий концерт із відзначенням почесних жителів села, частування, виїзна торгівля, виставки, фотозони тощо.

19.00 – святкова “жива” дискотека.

Завітайте! Кращі господині села Угринів обіцяють нагодувати, напоїти та спати вкласти)))

Це, звичайно, жарти, але має бути цікаво. Будемо раді бачити!

Gorodishe2

АРХІВ НОВИН

Історія

Maju Pravo

?????????????????????????????????????????????????????????

Facebook Pagelike Widget