Поліцейський Городищенської громади прозвітував про роботу у 2023 році

10.01.2024

Поліцейський офіцер Городищенської громади, капітан поліції Андрій Галас прозвітутав про роботу впродовж 2023 року. Інформація була оприлюднена під час засідання виконавчого комітету 10 січня. 

зображення Viber 2024 01 10 16 16 49 456Андрій Галас охарактеризував минулий рік з точки зору криміногенної ситуації в громаді, розповів про основні напрямки діяльності та види правопорушень, які були зафіксовані на підзвітній території.

Зокрема, правоохоронець зосередив увагу на профілактичній роботі у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, зазначивши, що в 2023 році на обліку в поліції перебувало 35 осіб, які вчинили домашнє насильство, та винесено 24 термінових заборонних приписи стосовно кривдників.

У сфері охорони та захисту прав дітей шерифом ведеться системна профілактична робота у співпраці з місцевою службою в справах дітей, сектором ювенальної превенції та адміністрацією закладів освіти. На постійній основі відбувається відвідування сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Боротьба з правопорушеннями – це системна робота, яка залежить від рівня суспільної свідомості та відповідальності кожного.

Dsc 1042Андрій Галас зазначив, що криміногенна ситуація в громаді контрольована. Для профілактики злочинів і правопорушень ведеться постійна робота з підобліковим елементом. Щодо правопорушень, які мали місце у 2023 році, ПОГ відзначив такі: нанесення тілесних ушкоджень, зберігання наркотичних речовин, крадіжки, невиплата аліментів. Також були звернення громадян з приводу шахрайства.

Загалом поліцейським офіцером Городищенської громади зафіксовано  85 адміністративних правопорушень.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія