Виконавчий комітет провів перше засідання у 2024 році

10.01.2024

10 січня відбулося перше у 2024 році засідання виконавчого комітету Городищенської сільської ради.

Dsc 1043Члени виконкому розглянули дванадцять питань порядку денного та заслухали звіт про роботу поліцейського офіцера громади, капітана поліції Андрія Галаса у минулому році.

Начальниця відділу надання адміністративних послуг Городищенської сільської ради Олена Гнатюк поінформувала про компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Дмитро Січевський представив звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у 2023 році.

Dsc 1067Начальниця служби у справах дітей Ірина Корольчук доповіла по питаннях оренди житлових приміщень та наданню дозволу на виїзд неповнолітніх дітей за кордон.

Виконавчий комітет підтримав включення до Цільової програми для дітей “Цукровий діабет” на 2024 рік та надання щомісячної допомоги у розмірі 1500 грн. На території громади мешкає чотири дитини, які підпадають під дію цієї програми. Також щомісячна матеріальна допомога в розмірі 6000 грн виплачуватиметься дитині, яка хворіє на муковісцидоз.

Також проголосовано за надання одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з військовою агресією російської федерації для сім’ї військовослужбовця та підтримано заяву жителя с.Колодеже про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

Прийнято рішення про створення робочої групи з визначення потреб населення у соціальних послугах і надано дозволи на призначення та реєстрацію помічників фізичних осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здіснювати свої права та виконувати обов’язки.

По цих питаннях проінформувала начальниця відділу соціального захисту населення Галина Подмовська.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія