Комунальні заклади Городищенської громади готові до опалювального сезону

20.09.2022

Усі комунальні заклади Городищенської громади готові до нового опалювального сезону. Про це під час засідання виконкому повідомив заступник голови Городищенської сільської ради Роман Стецькович. 

Dsc 0403“Станом на зараз комунальні заклади громади до опалювального сезону готові. Усі установи забезпечені пальним. Проведено поточні ремонти котелень. У селі Колодеже відремонтовано 50 метрів теплотраси. У Городищенській школі – котел. З постачальниками газу вже укладено відповідні договори. Також на зиму заготовили необхідні запаси торфу і дров для твердопаливних котлів. Крім того, ми подбаємо про соціально вразливі верстви населення. Сільська рада допоможе таким людям належним чином підготуватися до опалювального сезону”, – зазначив посадовець.

Також Роман Стецькович розповів, що в рамках поточного ремонту системи теплопостачання приміщення школи в смт. Сенкевичівка виділено 608 тисяч гривень. Відповідне рішення підтримав виконавчий комітет. Під час ремонту планується замінити батареї та труби, зробити реконструкцію водогонів.

“Наша мета – здійснити поточний ремонт системи теплопостачання у Сенкевичівській школі якомога швидше. Щоб діти мали можливість навчатися стаціонарно”, – додав заступник голови Городищенської сільської ради.

Зазначаємо, що у цьому ж закладі проводиться поточний ремонт харчоблоку завдяки спонсорським коштам керівника ТзОВ “Городище” Анатолія Никонюка. Також аграрій активно сприяє швидкому завершенню ремонтів ряду укриттів, зокрема у Городищенському ЗДО та Шклинському ліцеї.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія