Відбулося засідання виконавчого комітету Городищенської громади

16.09.2022

16 вересня відбувся виконком Городищенської сільської ради, який розглянув питання підготовки комунальних закладів до опалювального сезону, затвердив вартість ремонту системи теплопостачання у школі в смт Сенкевичівка та виділив кошти на матеріальну допомогу для жителів громади.

Dsc 0397Члени виконавчого комітету підтримали проєкт рішення про забезпечення системи теплопостачання комунальних закладів Городищенської сільради до опалювального сезону, а також затвердили кошторисний розрахунок вартості ремонту системи теплопостачання приміщення школи в смт Сенкевичівка. Загальна вартість об’єкту становить 608 тисяч гривень.

Внесено зміни до бюджету та до цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги.

Розглянуто питання організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні поточного року.

Ряд питань були присвячені наданню матеріальної допомоги для мешканців Городищенської громади. Виконком підтримав виділення одноразової допомоги на лікування і реабілітацію військовослужбовця з села Шклинь. Крім цього, допомогу отримала сім’я військовослужбовця, який перебуває у ЗСУ, дружина померлого учасника АТО і жителька смт Сенкевичівка.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія