Гендерний аналіз

17.09.2020

15 вересня 2020 року відбувся п’ятий тренінг проєкту «Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади». Темою цієї зустрічі стало врахування  інтересів та потреб мешканців і мешканок громади, яку представляли експертки Галина Єрко та Наталія Дмитрук.

Слухачки та слухачі познайомились із основними засадами та базовими процедурами гендерного аналізу й гендерно-орієнтованого бюджетування.

Учасниці та учасники тренінгу застосовували на практиці аналізування потреб хлопців і дівчат, а також вправлялися у вирішенні “гендерно чутливого сінквейну”.

1Додамо, що Городищенську громаду в цьому проєкті представляє головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош, котру нещодавно призначили уповноваженою особою (координаторкою) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі

Проєкт ініційований громадською організацією «Всеукраїнська Демократична Дія» у партнерстві з громадською організацією «Ґендерний креативний простір» та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія