У Городищенській громаді визначили гендерну уповноважену особу

14.09.2020

Адвокаційна кампанія з формування інституту гендерних уповноважених на рівні ОТГ передбачає не лише розробку адвокаційного плану, а й його реалізацію.

Img 20200911 094620Так, днями, з метою налагодження співпраці з Городищенською громадою, відбулась зустріч голови правління ГО “Ґендерний креативний простір” Галиною Єрко з головою ОТГ Світланою Соколюк та головною спеціалісткою гуманітарного відділу Галиною Бакош. Остання, зазначимо, є учасницею проєкту від АМУ “Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади”. Під час зустрічі піднімались питання необхідності реалізації ґендерної політики в ОТГ як на рівні документообігу, так і щодо створення посади уповноваженої/-го з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі.

Зустріч завершилась висновком, що Городищенська ОТГ стане пілотною громадою у Волинській області щодо впровадження вищезазначених дій.

І вже сьогодні, головою громади Світланою Соколюк видано розпорядження № 119/01.03 “Про визначення уповноваженої особи (координаторки) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі”, яким визначено покладання виконання обов’язків гендерної уповноваженої на головну спеціалістку гуманітарного відділу Галину Бакош.

“Я – за рівність прав, тому вважаю, що впровадження гендерного аспекту у програмах розвитку (і не лише) є досить важливим чинником, який дає змогу врахувати інтереси різних соціальних груп, зокрема і жінок, і чоловіків”, – зазначає новопризначена координаторка з гендерної політики пані Галина.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія