“Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області”: представниці Городищенської ТГ знайомилися із етапами реалізації Проєкту

27.04.2021

21 квітня 2021 року у рамках реалізації проєкту “Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області” відбулися онлайн-зустрічі керівниці, експерток та волонтерок Проєкту ГО “Ґендерний креативний простір” із представницями Городищенської ТГ, які працюватимуть у межах Проєкту у громаді.

Це – освітні заклади: Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Городищенської сільської ради (директорка – Ольга Романюк) та Городищенський ЗДО “Росинка” Городищенської сільської ради (директорка – Ольга Гуска).  Учасниці знайомились із етапами реалізації Проєкту, обговорили його ключові складові, особливості здійснення гендерного аудиту в освітніх закладах громад і створення гендерного портрету закладу освіти. Окрім того, присутні дізнались про ініціативу “Партнерство Біарріц” та про необхідність наскрізного забезпечення принципів гендерної рівності в освіті.

Нагадаємо, що учасниками  Проєкту є громади Волинської області: Городищенська ТГ (Луцький район); Павлівська ТГ (Володимир-Волинський район); Самарівська ТГ (Ковельський район); Сошичненська ТГ (Камінь-Каширський район).

Мета Проєкту ‒ впровадження у громадах Волинської області гендерно чутливого, доступного, інклюзивного, безпечного освітнього середовища та освітніх послуг відповідно до Партнерства Біарріц за гендерну рівність.

Проєкт реалізується громадською організацією “Ґендерний креативний простір” за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, що впроваджується організацією Пакт.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія