Городищенська громада серед переможців конкурсу короткострокових проєктів за підтримки Уряду Канади

08.04.2021

Городищенська громада спільно з громадською організацією “Ґендерний креативний простір” увійшла до списку переможців конкурсу короткострокових проєктів за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, що впроваджується організацією Пакт.

Городищенська ТГ – учасниця проєкту “Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області”, який реалізується громадською організацією “Ґендерний креативний простір” за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, що впроваджується організацією Пакт.

Заходи та активності Проєкту триватимуть протягом 6 місяців – з квітня до жовтня 2021 року і будуть проходити як в онлайн, так і в офлайн-форматах при підтримці управління освіти та науки Волинської обласної державної адміністрації.

За Проєктом передбачено проведення дослідження гендерної чутливості, доступності, інклюзивності, безпечності освітнього середовища та освітніх послуг у двох закладах освіти Городищенської громади – Угринівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Городищенському ЗДО “Росинка” з використанням інструменту гендерного аудиту  у відповідності до “Партнерства Біарріц” за гендерну рівність з використанням інструменту аудиту під консультативним супроводом експерток ГО “Ґендерний креативний простір”.

Координувати проєктом “Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області” у Городищенській ТГ буде Галина Бакош – головна спеціалістка гуманітарного відділу, уповноважена особа з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі.

Разом із Городищенською ТГ у проєкті братимуть участь ще три громади Волинської області – Павлівська ТГ (Володимир-Волинський район), Самарівська ТГ (Ковельський район), Сочичненська ТГ (Камінь-Каширський район).

Основні завдання Проєкту:

  1. Ідентифікувати гендерні проблеми, бар’єри доступу до послуг, гендерні розриви в громадах через проведення дослідження.
  2. Залучити надавачів/-ок та споживачів/-ок освітніх послуг в громадах до аналізу гендерної чутливості освітнього середовища.
  3. Здійснити гендерний мейнстримінг в освітній політиці громад через проведення гендерних аудитів закладів освіти.
  4. Реалізувати адвокаційні інтервенції в громадах.
  5. Створити та поширити Дорожню карту.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія