Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення розгляду питання перейменування вулиць і реконструкції пам’ятників землякам

22.09.2022

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет сільської ради.

Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання перейменування вулиці Гагаріна в селищі Сенкевичівка та вулиці Першотравневої в селі Чаруків і реконструкції пам’ятників землякам на території сільської ради.

Пропозицію щодо розгляду питання про зміну назви (перейменування) вулиць і реконструкції пам’ятників землякам внесли члени виконавчого комітету.

Відповідно до розпорядження сільського  голови від 29.07.2022 № 96/01.02 «Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць у с.Чаруків та селища Сенкевичівка та реконструкції пам’ятників землякам» було підготовлене та подане на оприлюднення на офіційному сайті Городищенської сільської ради  17.08.2022 року  інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення розгляду питання перейменування вулиці Гагаріна в селищі Сенкевичівка та вулиці Першотравневої в селі Чаруків і реконструкції пам’ятників землякам на території сільської ради.

Процедура громадського обговорення включала в себе проведення громадських слухань з питання перейменування вулиці Гагаріна в селищі Сенкевичівка та вулиці Першотравневої в селі Чаруків і реконструкції пам’ятників землякам на території сільської ради.

У період з 17.08.2022  по 17.09.2022 року – керуючий справами виконавчого комітету  приймав зауваження та пропозиції від жителів громади ,  щодо перейменування вулиці Гагаріна в селищі Сенкевичівка та вулиці Першотравневої в селі Чаруків і реконструкції пам’ятників землякам на території сільської ради. За даний період  до виконавчого комітету надійшло 2 колективних звернення:

  • звернення № 1648/01-09/1-22 від 22.08.2022 року від жителів селища Сенкевичівка з пропозицією перейменувати вулицю Гагаріна на вулицю Незалежності;
  • звернення № 1776/01-09/1-22 від 07.09.2022 року від жителів села Чаруків з пропозицією не змінювати назву вулиці Першотравнева.

Громадські слухання відбулись 21.09.2022 о 14.00 в приміщенні будинку культури с. Городище за адресою: вулиця Шкільна 35, с. Городище, Луцького району Волинської області .

Участь у громадських слуханнях взяли  22 осіб.

Проаналізувавши зміст зауважень та пропозицій, що були подані під час проведення громадського обговорення, взявши до уваги кількість позитивних висловлювань учасників обговорення можна дійти до загального висновку про підтримку з боку громадськості  питання зміни назви (перейменування) вулиці Гагаріна на вулицю Незалежності в селищі Сенкевичівка, здійснити  реконструкцію пам’ятників землякам з метою виконання вимог декомунізації та приведення їх у відповідність до реалій часу, відкласти питання на доопрацювання зміни  назви вулиці Першотравнева в селі Чаруків та провести додаткове громадське обговорення у с. Чаруків.

Додатки:

  1. Інформація про осіб, які взяли участь у громадському обговоренні питання перейменування вулиць і реконструкції пам’ятників землякам на 1 арк.;
  2. Протокол громадських слухань з розгляду питання перейменування вулиць і реконструкції пам’ятників землякам від 21.09.2022 року  на 5 арк.

Протокол громадського обговорення щодо розгляду питання перейменування вулиць і реконструкцій пам’ятників землякам     

Додаток до протоколу (презентація)

Пропозиції (зауваження), що надійшли під час громадського обговорення

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія