“Жива книга”: як завершилася акція “16 днів проти насильства” у Городищенській громаді. ФОТО

13.12.2021

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Городищенській громаді ця акція стартувала в Міжнародний день боротьби з насильством і завершилася у День прав людини.

Протягом усього періоду кампанії у закладах освіти та культури, бібліотеках ТГ проходили тематичні конкурси, дискусії, тренінги, флешмоби, бібліопорадники тощо. Відповідний План заходів був затверджений  наказом гуманітарного відділу від 15.11.2021 № 13

Найактивніше проявили себе жителі громади, долучившись до флешмобу у соціальних мережах із хештегом #помаранчевий_тренд_листопада, який організувала громадська організація “Територія успіху” та підтримала уповноважена особа з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі Галина Бакош.

“Лише позитивні коментарі під кожним оприлюдненим дописом. Підтримка і солідарність – ось чим супроводжуються ваші слова. Я впевнена, що це не межа. Схоже, ми всі таки змінюємося і це вселяє надію, що насильство буде мінімізовано в нашій країні”, – зазначає гендерна уповноважена Городищенської ТГ на своїй Фейсбук-сторінці

10 грудня, в останній день акції “16 днів проти насильства”, у Городищенському ЗЗСО відбулося спілкування у форматі “жива книга”. Захід відбувся за участі працівниць апарату ради – головної спеціалістки гуманітарного відділу, координаторки з питань забезпечення гендерної рівності в громаді Галини Бакош і начальниці служби у справах дітей Юлії Міндюк. Посадовиці поспілкувалися з учнівським колективом 9-10 класів.

Якомога найпростіше та максимально цікаво намагалися розібрати зі школярами та школярками поняття гендеру, обговоривши різні ситуації та провівши ряд тренінгових вправ (“Ми з тобою схожі…”, “Ромашка”, “Абра-Кадабра”…). Також присутні зачепили тему насильства, визначивши його види в окремих ситуаціях. Підсумком зустрічі стала  гра “Солодкі фемінітиви”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чаруківські школярі стали волонтерами для українських захисників

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія