Заклади дошкільної освіти можуть запрацювати вже на третьому етапі

14.05.2020

Загальнонаціональне відкриття закладів дошкільної освіти буде можливим на третьому етапі дорожньої карти Кабінету Міністрів.

Про це вчора, 13 травня, на своїй сторінці у Facebook повідомила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, відкриття садків у регіонах відбуватиметься з урахуванням рішень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Заклади дошкільної освіти зможуть відновити роботу відповідно до розробленої Урядової дорожньої карти виходу країни з карантину та у випадку позитивної динаміки – зниження показників захворюваності. Загальнонаціональне відкриття садочків буде можливим на 3 етапі дорожньої карти з урахуванням рішень комісій ТЕБ та НС територіальних одиниць», – зазначила Мандзій.

Вона також повідомила, що зараз МОН спільно з МОЗ працює над тим, щоб зробити безпечним повернення дітей у заклади дошкільної освіти.

«Буде виданий так званий «коронавірусний» протокол, який включатиме вимоги санітарного лікаря та рекомендації МОН щодо роботи закладів освіти в умовах пандемії», – повідомила в.о. міністра освіти і науки.

Вона наголосила, що дитячі садки після повернення до роботи мають відповідати усім необхідним вимогам.

«Для того, щоб діти та вихователі, значна частина яких у зоні ризику, мали змогу повернутися до закладів освіти, садочки мають відповідати всім вимогам безпеки.

Вимоги для всіх будуть однакові», – підкреслила Любомира Мандзій.

Як відомо, початок 3-го етапу виходу з карантинних обмежень запланований на 01 червня.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія