Закінчуються строки подання е-декларацій

12.03.2020

Нагадуємо, що до 1 квітня 2020 року, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані подати електронну декларацію за минулий рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) https://nazk.gov.ua/uk/.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.
Так, на сайті НАЗК розміщені:
• роз’яснення щодо заповнення декларацій у 2020 році
• інформаційна довідка щодо розширення кола суб’єктів декларування
• інформація щодо внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі
• загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
• відповіді на поширені запитання

Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.

Технічна допомога щодо роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:
+38(044)200-06-94 або e-mail: support@nazk.gov.ua.
Графік роботи технічної допомоги:
• понеділок – четвер: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45
• п’ятниця: з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45

Крім цього, на вебсайті Національного агентства діє електронна форма для повідомлень про помилки під час роботи з декларацією «Технічна допомога».

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія