У прекрасну пору року, в час, коли шелестить падолистом осінь і снує мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею ми відзначаємо надзвичайно чарівне свято – свято мудрості й любові, свято добра та успіху – День працівників освіти. З цієї нагоди 3 жовтня у будинку культури с.Городище провели концерт та урочистості.
Святковий настрій панував упродовж дня в стінах актової зали та фоє закладу, що гостинно зустрічав освітян усієї Городищенської громади.
До гостей урочистого заходу завітала “ворожка”, котра поспілкувалася із присутніми та напророкувала їм нагород. І недарма, адже з вітальними словами виступили голова Городищенської ОТГ Світлана СОКОЛЮК та начальник гуманітарного відділу Тетяна МІНДЮК, котрі відзначили грамотами окремих вчителів та вихователів громади (відповідно до рішень атестаційних комісій Угринівського, Городищенського та Несвічівського закладів загальної середньої освіти). Найголовнішою нагородою була грамота управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації для вчителя географії та біології Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Марії ДЗВІНЧУК.
Не забули і про другу нагороду за конкурс на кращий освітній простір, вручивши ламінатор керівництву Угринівського ЗЗСО.
Із педагогами було проведено екзаменаційне опитування, де їм доводилося витягувати білети і відповідати на них. З відповідями організатори допомогли, що додало дійству ще більшого позитиву.
А головний спеціаліст гуманітарного відділу провела веселий конкурс із капелюхом на прочитання освітянських думок.
Чудовим завершенням стали виступи дошкільнят, школярів та аматорського колективу “Любисток”, які в такий спосіб привітали педагогів та продемонстрували скільки ж талантів є в Городищенській громаді.
Свято педагога – свято всієї країни. У кожного був свій вчитель – вчитель, який допоміг увійти у доросле життя. Борг вихованця перед наставником не зміряти ані грошима, ані коштовними подарунками. Адже те, що дає педагог, допомагає нам усе життя: знання, уміння, прагнення, віру в себе, обраний раз і назавжди життєвий шлях. Тому найкраща подяка освітянам – втілення їхніх сподівань щодо нас, учнів. У наших успіхах – труд вчителя, у наших звершеннях – частина його душі. Кожен з нас причетний до цього свята: ми або педагоги, або навчалися у них. Честь і хвала освітянам – першоджерелу наших сьогоднішніх і майбутніх досягнень!