З Днем Гідності та Свободи!

21.11.2022

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Від самого початку заснування Події у 2014 році, відновлюючи своє право на гідність і незалежність, утверджуючи своє право бути у європейській спільноті, жити за принципами демократичного, цивілізованого світу, українці відзначають цю дату в умовах війни, а цьогоріч ­– в умовах повномасштабного вторгнення росії на територію рідної держави.

Відзначення цього святкового дня у 2022 році за рекомендаціями Офісу Президента України проходить за тематикою “Революція Гідності – це перший переможний бій цієї війни” та з гаслом “Вистояли на Майдані – переможемо у війні!”

Революція Гідності стала не просто переломним історичним моментом для України, вона стала подією, що змінила світ. Гідність і стійкість українців, виявлені упродовж трьох місяців протесту, їх прагнення справедливості та свободи були сильнішими за весь насильницький апарат тогочасної проросійської влади. Сильнішими за кийки, кулі, гранати, отруйні гази та потужну машину дискредитації та дезінформації, яку задіяла росія, щоб знищити беззбройний протест. Ця революція показала сучасним українцям справжню ціну їхньої свободи, а також те, що ціна несвободи завжди вища. Революція Гідності навчила сучасне покоління українців боротися, дала наснагу до боротьби наступним героям цієї війни, показала всьому світу силу нашої стійкості, єдності та свободолюбивості. Стійкість та самовідданість наших воїнів у нинішньому протистоянні російському агресору у великій мірі – наслідок обох українських революцій.

Україна – територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках, і впевнено доводить зараз. Це важке випробування для нашої країни, але український народ любить та пишається своєю рідною державою і ніколи не впаде на коліна перед ворогом. Досить цього! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Давайте зберігати і оберігати цей скарб! А наша сильна і демократична Україна вистоїть і буде берегти й захищати нас.

З Днем Гідності та Свободи! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія