Виконком Городищенської сільської ради розглянув ряд соціально-економічних питань

09.11.2023

Виконком Городищенської сільської ради розглянув сімнадцять питань порядку денного, які переважно стосувалися соціально-економічної сфери. Засідання відбулося 9 листопада у центральній установі громади.

Начальниця відділу надання адміністративних послуг Городищенської сільської ради Олена Гнатюк поінформувала про заяви, які надійшли на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у жовтні. Загалом сільська рада отримала шість таких заяв на загальну суму 5950 гривень.

Dsc 1211Виконком затвердив звіт про виконання бюджету громади за січень-вересень 2023 року.

Також було підтримано рішення про виплату дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують дві і більше корів.

Традиційно значна частина питань порядку денного була присвячена виділенню матеріальної допомоги для соціально вразливих верств населення, військовослужбовців та членів їх сімей. Зокрема, члени виконкому виділили одноразову матеріальну допомогу для сімей мобілізованих у розмірі по 3000 гривень. Також кошти були спрямовані на лікування та реабілітацію військових, лікування мешканців Городищенської сільської громади.

На завершення виконком ухвалив два проєкти рішень про виключення із членів особистого селянського господарства.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія