Всеукраїнська кампанія #ЩедрийВівторокДіти

15.10.2020

1 грудня 2020 року відбудеться всеукраїнський шкільний день добрих справ – #ЩедрийВівторокДіти. Це благодійна ініціатива для дітей та молоді у рамках всесвітньої акції #GivingTuesday (#ЩедрийВівторок), яка щорічно об’єднує мільйони людей навколо добрих справ у понад 150 країнах світу.

В цей день навчальні заклади проведуть свої Уроки Добра. В підтримку акції вони готують благодійні ярмарки, театральні вистави, благодійні концерти, волонтерські ініціативи та інші активності, направлені на формування культури добрих справ серед юного покоління.

Партнером #ЩедрийВівторокДіти є благодійний фонд «Запорука». Фонд залучає школи до ініціативи та координує добрі справи школярів.

За минулі два роки до ініціативи долучилося понад 300 шкіл з усіх куточків України та було зібрано 1 000 000 гривень пожертв на допомогу онкохворим дітям. Цього року ще більш амбітна мета – долучити 400 шкіл з усієї України!

Аби стати частинкою всесвітнього благодійного руху, якщо ви офіційний представник навчального закладу, зареєструйтесь  за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/

Якщо ви учень чи маєте дітей-школярів – повідомте вчителям про акцію #ЩедрийВівторокДіти та надішліть їм це посилання.

Зі свого боку, координатори кампанії  допоможуть з організацією та висвітленням шкільних подій у соцмережах, ЗМІ, забезпечать цікавими й корисними матеріалами на тему благодійності, онлайн майстер класами, тренінгами та зустрічами із зірками. Навчальні заклади, які візьмуть участь в ініціативі #ЩедрийВівторокДіти, зможуть також позмагатись у конкурсі та виграти цінний і корисний подарунок!

Якщо у вас виникнуть проблеми з реєстрацією, просимо звертатися на електронну адресу: pollock@zaporuka.org.ua

Більше інформації за посиланням: cutt.ly/BfBjW3E

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget