Ворожа куля обірвала життя молодого воїна з Городищенської громади Олега Корецького

02.01.2023

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом продовжує торкатися Городищенської громади. Під час виконання бойового завдання при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, ворожа снайперська куля обірвала життя 27-річного Олега Корецького із Мартинівки.

Як би важко нам не було про це повідомляти, але сумні звістки продовжують надходити в нашу громаду. На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника.

Як же болить… Корецький Олег Олегович, 1995 р.н., вірний військовій присязі загинув у 31.12.2022, у День свого народження, внаслідок ворожої снайперської кулі в місті Бахмут Донецької області.

“Смерть рядового Корецького Олега пов’язана з виконанням обов’язків військової служби та захисту Батьківщини”, – йдеться у сповіщенні про загибель.

Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою… Вічна пам’ять і шана тобі, Олеже! Ти – наш Герой!

Глибоко співчуваємо рідним загиблого захисника України. Нехай Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами.

Жалоба в Городищенській громаді триває. Детальну інформацію про дату й час зустрічі нашого земляка Олега Корецького, полеглого за волю України, буде повідомлено згодом.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія