#волинськігромадиразом: комунікація в умовах війни

13.05.2022

Волинські громади дізналися більше про взаємодію органів місцевого самоврядування з громадськістю в умовах війни

12 травня відбувся онлайн практикум із застосування законодавства “Взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю в умовах війни. Інформаційна відкритість громад: основні вимоги та нормативно-правове регулювання”.

Захід організували у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Городищенську громаду на семінарі представляла відповідальна за комунікацію у ТГ головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош.

Виконавча директорка Волинського РВ АМУ Мар’яна Конончук, котра відкривала захід, переконана, що у такий час викликів надзвичайно важливим є налагодження партнерства між громадами для опрацювання механізму “one voice” (“єдиного голосу” – ред.).

Консультант з місцевих фінансів Волинського РВ АМУ Василь Гром підкреслив важливість появи інформацію про бюджетні тонкощі на сайтах громад.

Основною спікеркою під час заходу стала консультантка Волинського РВ АМУ Олена Кузьмич, яка детально розповіла представникам про Інформаційну роботу громади в умовах введення воєнного стану в Україні, зокрема, внутрішню та зовнішню комунікацію, комунікаційну стратегію громади, організацію діяльності інформаційного підрозділу.

У своєму виступі вона торкнулася питання медійної грамотності як частини комунікаційного плану громади та нормативно-правового регулювання діяльності журналістів та сайтів.

Разом з присутніми обговорили ефективність використання інформаційних продуктів органу місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.

А про нові інформаційні виклики у роботі пресслужби та ОМС в умовах воєнного стану розповіла гостя семінару – Світлана Кирилова, редакторка фактчек-відділу Район.in.ua. Йшлося про застосування пропаганди, маніпуляції та їх типи, фейки як один з механізмів інформаційної маніпуляції та боротьба з ними та рекомендації щодо використання термінів з метою попередження медіамови ненависті щодо внутрішньо переміщених осіб.

Також представники громад разом придумали спільний хештег для майбутніх заходів в унісон – #волинськігромадиразом

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget