Вітання працівникам сільського господарства

18.11.2022

20 листопада відзначають своє професійне свято працівники сільського господарства та аграрної сфери. Сільське господарство і аграрно-промисловий комплекс – це економічна основа нашої громади. А також – одна з найпотужніших сфер економіки, яка динамічно розвивається і є візиткою України у світі.

Здавна праця на землі забезпечувала українців хлібом і до хліба. Любов до своєї країни починалася з любові до землі-годувальниці. І сьогодні, у війні з російським агресором, наші воїни захищають також нашу землю і нашу свободу.

Аграрний сектор – основа добробуту і економічний двигун Городищенської громади. Сільськогосподарські підприємства платять мільйонні податки у бюджет, створюють робочі місця, вкладають кошти у благоустрій наших сіл, займаються благодійністю та меценатством.

Яскравим прикладом соціально відповідального і благородного бізнесу стало відкриття у селі Шклинь відреставрованого Будинку культури з сучасною амбулаторією. Кошти на це виділив наш господарник Анатолій Никонюк. Принагідно також хочу подякувати усім керівникам аграрних підприємств, які працюють у нашій громаді. Адже ви – основа блаполуччя наших сіл, їхнього добробуту і розвитку.

Висловлюю вдячність усім працівникам сільського господарства, які в такий непростий час забезпечують продовольчу безпеку держави. Інвестують і вкладають у розвиток. Дякую за наполегливу працю, високий професіоналізм, життєву енергію та натхнення. Нехай ваші поля завжди колосяться щедрими врожаями, а природні стихії обходять стороною. Здійснення усіх задумів та планів, сімейного затишку та благополуччя. Низький уклін за хліб на столах і самовіддану працю на благо всієї України.

Світлана СОКОЛЮК, голова Городищенської ТГ

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія