Вітання освітянам від голови Городищенської громади

02.10.2021

Dsc 0651Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем працівників освіти! Його відзначення вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Тож висловлюю сердечну вдячність вам, дорогі освітяни, за вашу невтомну працю, добросовісне служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю вам успіхів у педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай кожен ваш день повниться щирою радістю, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього Городищенської громади і нашої славної України.

З повагою голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget