Вітання голови Городищенської громади з Днем Конституції України

26.06.2020

3 4Шановні жителі громади!

  Щиро вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України!

                 Двадцять чотири роки тому, Верховна Рада України від імені українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. Однак, як показує історія, демократичний розвиток України завжди зустрічав перепони, і сьогодні ми знову повинні боротися  за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

                Та ми віримо в те, що з кожним новим роком наша країна ставатиме кращою, що Україна стане дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.

               Тож бажаю Вам злагоди, добробуту, процвітання й затишку у ваших оселях, сімейного щастя, мирного неба та світлого майбутнього! Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Усі негаразди пройдуть стороною. Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності.

З найкращими побажаннями голова Городищенської ОТГ Світлана СОКОЛЮК

 

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget