Відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів громади

27.04.2021

23 квітня на базі Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів та учениць закладів освіти Городищенської ТГ. Юні спортсмени та спортсменки долали дистанції 500 та 1000 метрів.

Про це повідомляють на сторінці Угринівської школи у соціальній мережі “Facebook”.

Найзапекліша боротьба розгорілась серед школярок у забігу на 500 м. Трійка фіналісток прийшла на фініш майже одночасно. Переможницею стала  Дарина Карватюк (Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), другою фінішувала Владислава Вознюк (Сенкевичівський ліцей), третьою –  Наталія Стасюк (Колодеженський ліцей).

У дистанції на 1000 м серед дівчат перше місце здобула Ірина Смірнова (Сенкевичівський ліцей), друге – Дарина Гнатюк (Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), третє – Маргарита Вавренчук (Городищенський ЗЗСО).

Біг 500 м/юнаки:  перше місце – Дмитро Журавльов (Колодеженський ліцей), друге – Вадим Смаль (Городищенський ЗЗСО), третє – Іван Гнатюк (Сенкевичівський ліцей).

Біг 1000 м/юнаки: перше місце – Олег Дубень (Угринівський ЗЗСО), друге – Денис Романюк (Сенкевичівський ліцей), третє – Юрій Синиця (Чаруківський ліцей).

Загальнокомандні місця розподілилися так:

І місце – Сенкевичівський ліцей;
ІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо вдалих стартів та впевнених перемог!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада